Zajęcia dodatkowe rok szkolny 2016-2017

Poniedziałek

Lp.

Nazwa zajęć

Godzina lekcyjna

Nauczyciel prowadzący

1

Kawiarenka internetowa

kl. IV- VI

13.35-14.20

 I. Rykaczewska-Szemiot

2

Szkolne Koło Wolontariatu

13.35-14.20

K. Bogusławska

3

Koło języka niemieckiego klasy II

13.35-14.20

R. Herkt- Stasiak

4

Zajęcia wyrównujące sznse edukacyjne z matematyki dla kl.5

13.35-14.20

A. Marciniak

5

Zajęcia wyrównujące sznse edukacyjne uczniów kl. 1b

12.40-13.30

B. Maniecka

6

Zajęcia socjoterapeutyczne

14.30-16.00

I. Skowrońska

7

Zajęcia wyrównujące sznse edukacyjne uczniów  z oddziału "0"

13.00-13.30

E. Buczyńska

8

Gry i zabawy na wesoło

12.40-13.30

D. Szczerbicka

9

Terapia pedagogiczna

(w/g ustalonego harmonogramu)

A. Klepacz

10

Terapia pedagogiczna

(w/g ustalonego harmonogramu)

I. Werner

11

Uczę się bezpiecznie żyć kl. I-III

12.40-13.30

D. Klich

12

Koło biblioteczno-czytelnicze

13.35-14.20

 E. Biedrzycka

Wtorek

Lp.

Nazwa zajęć

Godzina lekcyjna

Nauczyciel prowadzący

1

SKS kl. 4-6

13.35-14.20

 U.Grzadziel

2

Koło informatyczno- fotograficzne kl.4-6

13.35-14.20

 I. Rykaczewska-Szemiot

3

Koło przyrodniczo- ekologiczne kl.4-6

13.35-14.20

A. Jała

4

Koło teatralno- recytatorskie kl.4-6

13.35-14.20

K. Smyk

5

Zajęcia wyrównujące sznse edukacyjne z j. polskiego kl. 4

13.35-14.20

J. Lemiszewska

6

Zajęcia wyrównujące sznse edukacyjne uczniów kl. 2c

11.50-12.35

 B. Żak Kilanowska

7

Koło języka niemieckiego klasy III

11.50-12.35

G. Bals- Sawicka

8

Koło plastyczne klasy I-VI

14.30-16.00

M. Jasińska

9

Koło przyrodniczo- ekologiczne kl. I- III

11.50-12.35

B. Kukiełka

10

Terapia pedagogiczna

w/g ustalonego harmonogramu)

I. Werner

Środa

Lp.

Nazwa zajęć

Godzina lekcyjna

Nauczyciel prowadzący

1

Zajęcia wyrównujące sznse edukacyjne z matematyki dla kl.4b

12.40-13.30

A. Jała

2

Zajęcia wyrównujące sznse edukacyjne z matematyki dla kl.4a

12.40-13.30

K. Lemiszewski

3

Zajęcia wyrównujące sznse edukacyjne z matematyki dla kl.6b i 6d

13.35-14.20

K. Lemiszewski

4

Zajęcia wyrównujące sznse edukacyjne z j. polskiego kl. 5

13.35-14.20

J. Lemiszewska

5

Kawiarenka internetowa kl I- III

12.40-13.30

B. Maniecka

6

Zajęcia wyrównujące sznse edukacyjne uczniów kl.1a

12.40-13.30

B. Kukiełka

7

Koło  artystyczne kl. I-IIII

11.50-12.35

A. Klepacz

8

Zajęcia wyrównujące sznse edukacyjne uczniów kl. 3c

12.40-13.30

D.Klich

9

Koło plastyczne kl. I-IIII

12.40-13.30

J. Kielin

Czwartek

Lp.

Nazwa zajęć

Godzina lekcyjna

Nauczyciel prowadzący

1

SKS  kl.IV- VI- dziewczynki

12.40-13.30

D. Woźniak

2

Koło j. niemieckiego kl.IV

12.40-13.30

R. Stasiak

3

Szkolne koło National Geographic Odkrywca

12.40-13.30

K. Bogusławska

4

Zajęcia wyrównujące sznse edukacyjne z matematyki dla kl.6a,c

12.40-13.30

A. Marciniak

5

Zajęcia wyrównujące sznse edukacyjne z j. polskiego kl. 6a

12.40-13.30

K. Smyk

6

Koło biblioteczno-czytelnicze

12.40-13.30

E. Biedrzycka

Piątek

Lp.

Nazwa zajęć

Godzina lekcyjna

Nauczyciel prowadzący

1

Koło Historycznekl. IV-VI

13.35-14.20

J. Mielcarek

2

Koło języka niemieckiego klas  V

12.40-13.30

G. Bals- Sawicka